Mobile menu

Events

Üldtugi – kuidas ja kellele? Õpilase toetamine koolis

Saaremaa Vallavalitsuse saalis, Tallinna 10, Kuressaare

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus ning Innove Rajaleidja Kuressaare keskus korraldavad 2. oktoobril kell 13.00  ühise teemapäeva „Üldtugi – kuidas  ja kellele? Õpilase toetamine koolis“.


Lääne-Eesti Rajaleidja keskuse ja Haapsalu Viigi kooli eripedagoog Kristin Veltri räägib individuaalse õppekava koostamisest. Haapsalu Viigi kooli õpetaja jagab kogemusi liitpuudega laste õpetamisest liitklassis. Rajaleidja Lääne-Eesti piirkonna juht psühholoog Tiina Kütt räägib üldtoe rakendamisest koolis. Küsimustele vastamas ja kaasa mõtlemas on ka SA Innove Hariduse Tugiteenuste Agentuuri juht Nele Labi ja jurist Meelis Maiste.

Teemapäev on mõeldud koolide HEVKOdele, õppealajuhatajatele, tugispetsialistidele, liitklassi õpetajatele.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.