Mobile menu

Esimese taotlusvooru projektid

Esimese taotlusvooru abikõlblikkuse periood on 1. juuni 2019 – 29. veebruar 2020.

Programmi „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“ tegevuse „Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine“ raames välja kuulutatud taotlusvooru kaudu said projektitoetust järgmised haridusühenduste projektid:

  • Eesti Füüsika Seltsi projekt „Koolitusseminari „Taastuvenergeetika teaduspõhine käsitlus põhikooli ja gümnaasiumi loodusainete ainekavade kontekstis“ ettevalmistamine ja korraldamine ning taastuvenergeetikat käsitlevate lõimitud õppematerjalide väljatöötamine“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 9855 eurot.
  • Eesti Keemiaõpetajate Liidu projekt „Mitmekesisus loodusainete õpetamisel“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 9910 eurot.
  • MTÜ Pärnu Linna Koolijuhtide Ühenduse projekt „Pärnu Linna Koolijuhtide Ühenduse ja MTÜ Lääne-Viru Koolijuhid koostööprojekt koolijuhtide professionaalse kapitali arendamiseks ja motivatsiooni toetamiseks ning ühenduste vahelise koostöö tõhustamiseks ja tegevusvõimekuse suurendamiseks: „Koolijuht – kas arenguvedur või -pidur?”“ , millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 9968 eurot.
  • Eesti Bioloogiaõpetajate Ühingu MTÜ projekt „Talvekonverents „Terves kehas terve vaim”“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 7155 eurot.
  • MTÜ Eesti Lasteaednike Liidu projekt „Rahvusvaheline alushariduse konverents „Tarkus tuleb tasapisi VI. Alusharidus-alus haridusele““, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 8444,90 eurot.
  • Eesti Tööõpetajate Seltsi projekt „Uueneva õpikäsituse juurutamine töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning käsitöö ja kodunduse õppeprotsessis“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 7700 eurot.
  • MTÜ Järvamaa Koolieelsete Lasteasutuste Juhtide Ühingu projekt „Järvamaa koolieelsete lasteasutuse juhtide ja õpetajate professionaalse kapitali arendamine“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 3816 eurot.
  • Alustavat Õpetajat Toetava Kooli projekt „Teekond alustavat õpetajat toetavaks koolijuhiks ja õpetajate järelkasvu väärtustava koolikultuuri kujundajaks“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 9990 eurot.
  • MTÜ Eesti Reggio Emilia Ühingu projekt „Õpetajate koostöökultuuri edendamine“, millest abikõlblike kulude kogumaksumus on 7500 eurot.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.