Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Noor Meister / Noor Meister 2017

Noor Meister 2017

Oskuste aasta suurüritus Noor Meister 2017 toimub 4.-5. mail Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. 

NM2017

Nii nagu eelmistelgi kordadel, toimusid suurüritusel kutsemeistrivõistlused, kutseharidusmessil tutvustasid kutsekoolid õppimisvõimalusi ja külastajad said kätt proovida erinevates töötubades. Tutvu ka Noor Meister 2017 kodulehega, kuhu on koondatud on nii võistlusalade, töötubade, kutseharidusmessi kui ka lavaprogrammi info. SA Innove töötas koostöös Rajaleidja võrgustikuga tänavu välja ka toetava õppematerjali Noore Meistri külastuse ja õppereisi planeerimiseks ning läbiviimiseks. Õppematerjali saab alla laadida Noore Meistri kodulehelt.

NOOR MEISTER 2017 VÕISTLUSTULEMUSED LEIAB SIIT.

Suursündmusel Noor Meister 2017 toimusid kutsevõistlused 31 võistlusalal:

aednik ehituspuusepp ehitusviimistleja
elektrik elektroonik florist
graafiline disainer           hooldustöötaja infotehnoloogia
juuksur keevitaja keskkonnatehnika lukksepp
kondiiter logistik maastikuehitaja
majutusteenindaja mööblitisler müügikorraldaja
müüja-klienditeenindaja  müürsepp pagar
plaatija puhastusteenindaja raamatupidaja
restoraniteenindaja rätsep sekretär
vastuvõtu administraator veebidisainer ja -arendaja ärinduse spetsialist
mehhatroonik












Noor Meister 2017 võistluseid puudutav info

Kontakt

Kõik küsimused, mis puudutavad suurürituse Noor Meister 2017 korraldust, palume saata aadressile noor.meister@innove.ee

Noor Meister 2017 korraldustiim

  • Kristel Jaakson (tel: 735 0746; e-post kristel.jaakson@innove.ee) – üldised küsimused ning kutsemeistrivõistluste korraldamine (plaatija, ehitusviimistleja, mööblitisler, restoraniteenindaja, kokk, kondiiter, pagar, logistik, puhastusteenindaja, rätsep, raamatupidaja)
  • Maret Kuub (tel: 735 0754; e-post maret.kuub@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (müüja-klienditeenindaja, müügikorraldaja, mehhatroonik, aednik, maastikuehitaja, ehituspuusepp, Microsofti spetisalist, vabavara spetsialist, veebiarendaja, graafiline disainer, florist, müürsepp)
  • Kertu Lääne (tel: 735 0737; e-post kertu.laane@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (hooldustöötaja, majutusteenindaja, vastuvõtu administraator, keevitaja, elektrik, keskkonnatehnika lukksepp, juuksur, elektroonik, sekretär, ärinduse spetsialist)
  • Kristel Mõistus (tel: 735 0740; e-post kristel.moistus@innove.ee) – reklaami ja turundustöö korraldamine, sponsorlus, lavalise tegevuse koordineerimine
  • Maarja Vaikmaa (tel: 735 0762; e-post maarja.vaikmaa@innove.ee) – kommunikatsiooni- ja meediatöö korraldamine, kodulehe- ja sotsiaalmeedia haldus, lavalise tegevuse koordineerimine
  • Pille Triin Raitviir (tel:  735 0716; e-post pilletriin.raitviir@innove.ee) – töötubade ja koolibokside koordineerimine, võistluste registreerimine
  • Lii Topaasia (tel: 735 0713; e-post lii.topaasia@innove.ee) – vabatahtlike tegevuse koordineerimine

Noor Meister 2017 suursponsorid on:

__thumb_-2-Makita.jpg

__thumb_-2-BLRT_logo_105.jpg

__thumb_-2-TALLINK Hotels.png

__thumb_-2-TALLINK RVB.jpg

__thumb_-2-maxima logo.jpg

Noor Meister 2017 sponsorite ja koostööpartnerite täielik ülevaade on toodud siin.