Mobile menu

Eurotoetused

Alates 1. aprillist 2020 liigub eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitub Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info viiakse 1. aprilliks 2020 üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alalehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

 


Innove vahendab Euroopa Liidu struktuuritoetusi (eurotoetusi) hariduse ja tööelu valdkonnas alates 2004. aastast. Innove toetuste agentuur
korraldab avatud taotlusvoore, nõustab toetuse taotlejaid ja toetuse saajaid, korraldab toetuste väljamaksmist ja kontrolli, kogub ja koostab aruandeid. Samuti osaletakse struktuuritoetuste alaste õigusaktide ja juhendite väljatöötamises. Toetuste agentuur vahendab Euroopa Sotsiaalfondi ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusi.

  • Toetuste agentuuri kontaktid leiab siit.

 

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.