Mobile menu

Eurotoetused

Innove vahendab Euroopa Liidu struktuuritoetusi (eurotoetusi) hariduse ja tööelu valdkonnas alates 2004. aastast. Ka perioodiks 2014-2020 on antud Innovele rakendusüksuse ülesanded.

Innove struktuuritoetuste agentuur korraldab avatud taotlusvoore, nõustab toetuse taotlejaid ja toetuse saajaid, korraldab toetuste väljamaksmist ja kontrolli, kogub ja koostab aruandeid. Samuti osale- takse struktuuritoetuste alaste õigusaktide ja juhendite väljatöötamises.

Innove vahendab Euroopa Sotsiaalfondi ja Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusi.

  • Struktuuritoetuste agentuuri kontaktid leiate siit.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

MIS ON STRUKTUURITOETUSED?

Euroopa Liidu struktuuritoetused (mida tihti rahvakeeles kutsutakse ka eurotoetuseks) aitavad arendada liikmesriikide majandust ja sellega vähendada arenguerinevusi Euroopa piirkondade vahel. Struktuuritoetuste eelarveperiood on seotud Euroopa Liidu eelarvega, mis tähendab, et toetuste periood on jaotunud 7-aastasteks tsükliteks. Hetkel on käimas periood 2014-2020, Eestis kasutatakse struktuuritoetusi aastast 2004.

Vaata lisaks: www.struktuurifondid.ee