Mobile menu

Eurotoetused

E-TOETUS

Alates 1. aprillist 2020 liikus eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitus Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info on viidud üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alamlehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

Struktuuritoetuste elektrooniline keskkond E-toetus on toetuse saaja töölaud ja abimees. Sealt leiad ka oma projekti Innove-poolse koordinaatori kontaktandmed. Selleks, et keskkonna kasutamine mugavam oleks, on Innove koostanud videojuhendid. Valminud on üldine keskkonda tutvutav video ning juhendid maksetaotluse vormi täitmise kohta.

Videojuhendid

  • Ülevaade keskkonnast – kuidas leida projekti andmeid ja milliseid dokumente saab keskkonnas täita ning esitada.

  • Maksetaotluse vormi täitmine – kokku on 6 videojuhendit. Esimeses juhendis on ülevaade maksetaotluse vormist. Juhendid 2 ja 3 on põhiliste vormilehtede täitmise kohta. Juhendid 4-6 annavad suunised, kuidas erinevate toetuse maksmisviiside (tegelike kulude alusel, kindlasummaline makse, standardiseeritud ühikuhind) korral andmeid maksetaotlusesse sisestada.

– Video 1: vormi üldtutvustus
– Video 2: üldandmete lehe täitmine
– Video 3: kulusid tõendavad dokumendid
– Video 4: kuludokumendi andmete sisestamine
– Video 5: kindlasummaline makse
– Video 6: standardiseeritud ühikuhind (valmimisel)

 

  • Hangete ja lepingute sisestamine E-toetusesse – toetuse saaja peab rakendusüksusele esitama info projekti kuludega seotud hangete kohta. See ei kehti kuludele, mis hüvitatakse lihtsustatud korras (kindlasummaline makse, standardiseeritud ühikuhind).

Juhend (pdf; videojuhend valmimisel)

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.