Mobile menu

Eurotoetused

Projektitaotluste hindajate konkurss

SA Innove kuulutab välja konkursi tegevuse „Eakatele, erivajadustega ja toimetulekuraskustega inimestele ning nende pereliikmetele töölesaamist toetavad hoolekandeteenused“ raames toimunud sotsiaalvaldkonna uudsete lahenduste väljatöötamise ja elluviimise taotlusvooru esitatud

PROJEKTITAOTLUSTE HINDAJATE LEIDMISEKS

Hindamisvaldkonnaks on Eestis uudse sotsiaalteenuse või toote arendamine, testimine või kasutusele võtmine.

Hindajatelt ootame teadmisi ja kogemusi sotsiaalteenuste või toodete arendamisel, testimisel, korraldamisel või osutamisel:

1) teenuse või toote testimine sihtrühmal vastavalt väljatöötatud lahendusele;
2) teenuse või toote arendamine vastavalt testimise tulemustele;
3) teenuse või toote arenduseks vajaliku partnerluse ja koostöövõrgustiku arendamine.

Hindajatelt eeldame sotsiaalvaldkonnas või IT valdkonnas omandatud kõrgharidust (sh rakenduslik) ja vähemalt 3aastast erialast töökogemust viimase 5 aasta jooksul.

Kasuks tulevad KOV üksuse sotsiaalteenuste korraldamise kogemus või sotsiaalteenuste disaini alased kogemused; kogemused projektide hindamisel; EL ja Eesti sotsiaalvaldkonna poliitikate ja peamiste dokumentide tundmine.

Projektitaotluste hindamine on tasustatav.

Taotluste hindamise erapooletuse tagamiseks ei saa hindajaks kandideerinu hinnata taotlusvooru taotlusi, kui ta on olnud seotud taotlusvooru esitatud taotluste konsulteerimisega, projektitaotluse esitanud taotlejate või partneritega.

Konkursil osalemiseks tuleb allolev kandideerimisvorm täita hiljemalt 27. jaanuaril 2019.

Lisainfo: tel 735 0760, ylle.luide@innove.ee

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.