Mobile menu

Eurotoetused

Taotlusvoorud

„Taotlust on esitada lihtne, sest on olemas eelnevad infopäevad. Alati saab küsida ning abistatakse meeleldi.“
– kliendi tagasiside

NB! Alates 1. aprillist 2020 liikus eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitus Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info on viidud üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alamlehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

Projekt saab alguse heast ideest. Taotlejal on vaja esmalt läbi mõelda, mida ta teha tahab, mis põhjusel, kellele tegevus on kavas suunata, kuidas projekti ellu viia ning milliste tulemusteni projekti lõpuks soovitakse jõuda.

Enne taotluse esitamist tuleks veenduda kavandatavate tegevuste ja kulude ning enda kui taotleja abikõlblikkuses. Abikõlblikkus tähendab vastust küsimustele, kas taotleja, kui juriidiline isik, saab vastavast meetmest toetust taotleda ja kas plaanitud tegevusi ning kulusid saab sellest meetmest rahastada. Abikõlblikkuse kohta saab kõige täpsema info meetme määrusest, millega on paika pandud täpsemad taotlemistingimused. Määruse ja lisainfo taotlemise kohta leiad Innove kodulehelt iga avatud taotlusvooru alajaotusest.

Avatud taotlusvoorud:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.