Mobile menu

Eurotoetused

Kompetentsikeskused

NB! Alates 1. aprillist 2020 liikus eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitus Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info on viidud üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alamlehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

Euroopa Sotsiaalfondi tegevuse “Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis” alategevuse “Kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis” taotlusvoor oli avatud 4. septembrist kuni 4. oktoobrini 2018 kl 17.00. Toetuse saajad

 

 

Tegevused

Projektitaotlused peavad sisaldama õppeprorektori poolt allkirjastatud visiooni, kuidas kompetentsikeskuste tegevused jätkuvad peale ESF rahastuse lõppemist. Samuti peavad ülikoolide projektid sisaldama programmis “Pädevad ja motiveeritud õpetajad ja haridusasutuste juhid” 2018-2021 sõnastatud meetme tegevusi 1.5-1.8. Taotluses võib viidata baaskoolituste raames pakutavale.

 

Taotlejad

  • Toetuse taotlejaks võivad olla Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool. Taotlejal on õigus tegevuste elluviimiseks kaasata partnereid.
  • Partneriks saavad olla teised kõrgkoolid, üldhariduskoolid- ja kutseõppeasutused ning õpetajatele täiendusõpet pakkuvad mittetulundusühingud ning eraõiguslikud juriidilised isikud.

 

Eelarve / toetuse osakaal / periood

  • Taotlusvooru eelarve on 2 800 000 eurot, millest moodustab Euroopa Sotsiaalfondi toetus 2 380 000 ja riiklik kaasfinantseering 420 000 eurot.
  • Toetuse maksimaalne summa projekti kohta 1 500 000.
  • Toetuse saaja omafinantseeringu minimaalne määr on 5%.
  • Projekti abikõlblikkuse perioodi kestus on kuni 30 kuud.

 

Määrus ja infomaterjalid

 

Taotluste esitamine

Lisainfo

 

Eelmise vooru kohta leiab lisainfot siit.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.