Mobile menu

Eurotoetused

AVATUD! Haridusasutuste meeskonnakoolitused

NB! Alates 1. aprillist 2020 liikus eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitus Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info on viidud üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alamlehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

 

Määruse “Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis” tegevuse 5 “Üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste ümberkorraldamist või alustamist toetavad meeskonnakoolitused” teine taotlusvoor avanes 21. novembril 2016 ja ON AVATUD kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni. 

 –Toetuse saajad (seisuga 20.03.2020).

 

Taotlejaks võivad olla

  • Mitte varem kui 2014. aasta 1. jaanuarist ümberkorraldatud või uued, alates 2015. aasta 1. juunist asutatud üldhariduskoolid ja kutseõppeasutused pidaja kirjalikul nõusolekul.

 

Sihtrühm

Meeskonnakoolituste sihtrühm on koolimeeskond. Näitajates palume planeerida vaid õpetajate ja haridusasutuse juhtide osalemist.

Õpetaja – koolieelses lasteasutuses (v.a lastehoiuteenust osutavad organisatsioonid), üldhariduskoolis (sh täiskasvanute gümnaasium) või kutseõppeasutuses osalise või täiskoormusega õpetaja ametikohal töötav isik. Osaleja sihtrühma kuulumist kontrollitakse vajadusel EHISe andmete alusel.

Haridusasutuse juht – koolieelset lasteasutust (v.a lastehoiuteenust osutavad organisatsioonid), üldhariduskooli (sh täiskasvanute gümnaasium) või kutseõppeasutust juhtiv või selle juhtkonda kuuluv isik.

 

Eelarve/toetuse määr

  • Taotletava toetuse maksimaalne summa kuni 5 000 eurot projekti kohta ja eelarve on kokku 150 000 eurot (eelarve jääk seisuga 20.03.2020: 47 656,77 eurot).
  • Toetusest moodustab Euroopa Sotsiaalfondi toetus kuni 85% ja riiklik kaasfinantseering 15% abikõlblikest kuludest.
  • Projektide abikõlblikkuse perioodi kestus on kuni 14 kuud.

 

Määrus ja infomaterjalid

 

Taotluste esitamine

 

Infopäev

  • Infopäev taotlejatele toimus 17. septembril 2019 Öpiku Konverentsikeskuses (Valukoja 8, Tallinn).
    Päevakava
    Infopäeva materjalid leiab siit.

 

Eelmised infopäevad taotlejatele toimusid 5. oktoobril Tallinnas ja 6. oktoobril 2018 Tartus. Infopäevade materjalid leiate SIIT.

Lisaks tutvustati infopäevadel tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“ raames toimuvaid taotlusvoorusid. 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.