Mobile menu

Eurotoetused

AVATUD! Haridusasutuste meeskonnakoolitused

Määruse “Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis” tegevuse 5 “Üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste ümberkorraldamist või alustamist toetavad meeskonnakoolitused” teine taotlusvoor avanes 21. novembril 2016 ja ON AVATUD kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni. 

 – Toetuse saajad (seisuga 01.10.2018).

 

Taotlejaks võivad olla

  • Mitte varem kui 2014. aasta 1. jaanuarist ümberkorraldatud või uued, alates 2015. aasta 1. juunist asutatud üldhariduskoolid ja kutseõppeasutused pidaja kirjalikul nõusolekul.

 

Eelarve/toetuse määr

  • Taotletava toetuse maksimaalne summa kuni 5 000 eurot projekti kohta ja eelarve on kokku 150 000 eurot (eelarve jääk seisuga 01.10.18: 100 000 eurot).
  • Toetusest moodustab Euroopa Sotsiaalfondi toetus kuni 85% ja riiklik kaasfinantseering 15% abikõlblikest kuludest.
  • Projektide abikõlblikkuse perioodi kestus on kuni 14 kuud.

 

Määrus ja infomaterjalid

 

Taotluste esitamine

 

Infopäevad

Infopäevad taotlejatele toimusid 5. oktoobril Tallinnas ja 6. oktoobril Tartus. Infopäevade materjalid leiate SIIT.

Lisaks tutvustati infopäevadel tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“ raames toimuvaid taotlusvoorusid. 

 

Hindamismaterjalid

 

Taotlusvooru viib läbi Innove toetuste agentuuri elukestva õppe keskus. Lisainfo: tel 735 0528

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.