Mobile menu

Eurotoetused

Õpetajate lisaeriala

NB! Alates 1. aprillist 2020 liikus eurotoetuste vahendamine Innovest Riigi Tugiteenuste Keskusesse.

SA Innove toetuste agentuur liitus Riigi Tugiteenuste Keskusega. Kodulehel olev info on viidud üle Riigi Tugiteenuste Keskuse kodulehe www.rtk.ee alamlehele ‘Toetused’. Innove kodulehe eurotoetuste alajaotus jääb ka pärast üleminekut mõneks ajaks alles, kuid seda enam ei uuendata. Loe uudist ülemineku kohta siit.

Määruse “Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis” tegevuse 3 “Lisaeriala ja ainedidaktilise pädevuse omandamine” taotlusvoor oli  avatud 4. septembrist kuni 10. oktoobrini 2018 kl 17.00. Innovesse esitati 6 taotlust kogusummas 675 576, 20.

 

 

 

 

Toetatavad tegevused

Lisaeriala taotlused peavad pakkuma töötavatele õpetajatele mitmekesiseid võimalusi parema koormuse tagamiseks või muudest valdkondadest töötajatele õpetajatööle sisenemiseks, sh moodulipõhiseid paindlikke kursuseid. Lisaks täiendava aine või eriala õpetamise, eripedagoogilise või pedagoogilise pädevuse omandamisele peavad taotlused sisaldama sihtgrupi vajadustest lähtuvaid ainedidaktika kursuseid.

 

Taotlejad

  • Taotlejaks võivad olla õpetajatele taseme- või täiendusõpet pakkuvad avalik-õiguslikud ülikoolid.

 

Eelarve / toetuse osakaal

  • Taotlusvooru eelarve on 600 000 eurot, millest moodustab Euroopa Sotsiaalfondi toetus 510 000 ja riiklik kaasfinantseering 90 000 eurot.
  • Toetuse piirsumma ühe taotluse kohta on 400 000 eurot.
  • Toetuse maksimaalne osakaal on kuni 100% abikõlblike kulude maksumusest.

 

Määrus ja infomaterjalid

 

Taotluste esitamine

Lisainfo

 

 

  • Eelmise vooru kohta leiab infot siit.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.