Mobile menu

Sündmused

 • Elektriku kutsemeistrivõistlus

  Viljandimaa

  Elektriku kutsemeistrivõistlus 15.12.2020-17.12.2020 Viljandi Kutseõppekeskus, Looduse tee 2, Vana-Võidu Parim elektrik 2020 kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele (k.a.) noortele (sünniaasta 1994 või hilisem), kes õpivad kutseõppeasutustes elektrienergia ja energeetika ​õppekavadel. Võistelda saavad noored,… Loe edasi

  • Kutsemeistrivõistlus
 • Müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu

  Viljandimaa

  ​Müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu 15.12.2020-17.12.2020 Viljandi Kutseõppekeskus, Looduse tee 2, Vana-Võidu Parim müürsepp 2020 meeskondlik kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele (k.a.) noortele (sünniaasta 1994 või hilisem), kes õpivad kutseõppeasutustes ehitusvaldkonna ​õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on… Loe edasi

  • Kutsemeistrivõistlus

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.