Mobile menu

Sündmused

 • Hackathon ehk haridustehnoloogia arendusnädalavahetus

  Innove ja Garage 48 korraldavad 19.–21. oktoobril suurejoonelise haridustehnoloogia hackathoni ehk arendusnädalavahetuse. Osalemine on kõigile tasuta. Hackathonile on oodatud ärksad koolinoored, õpetajad, koolijuhid ja kõik innovaatiliste ideedega haridushuvilised, et  ühiselt luua uudseid… Read more »

  • Kutseharidus
  • Üldharidus
 • Kagu-Eesti Rajaleidja keskuse konverents „Heaolemine“ laste ja noorte vaimsest turvalisusest ja tervisest

  Võru Kandle teatrisaal (Liiva 13, Võru)

  9.30–10.00    Kogunemine ja tervituskohv 10.00–10.15    Avasõnad. Anti Allas, Võru linnapea 10.15–11.45    Laste ja noorte peaasjadest: mis peitub maski taga? Anna-Kaisa Oidermaa, kliiniline psühholoog ja peaasi.ee tegevjuht 11.45–12.30    Lõuna 12.30–12.45    Muusikaline… Read more »

  • Rajaleidja
 • Ainekavade arendajate töörühmade seminar

  Tallinna Teeninduskool, Majaka 2, Tallinn

  Tallinna Teeninduskoolis (Majaka 2) toimub toimub SA Innove ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös seminar ainekavade arendajate töörühmade liikmetele. Seminari eesmärk Ülevaade seni toimunud arendusprotsessist ja tagasiside. Kokkulepped arendustöö edasisest käigust. Registreerumine töörühmade… Read more »

  • Tartumaa Rajaleidja keskuse töövarjupäev

   Tartumaa

   Tartumaa Rajaleidja keskus korraldab töövarjupäeva 11.–12. klassi õpilastele. Töövarjupäeva mõte on anda noorele võimalus veeta päev erinevate ametite töövarjuna – näha ja kogeda reaalset töömaailma ning seda, kuidas koolis õpitavad… Read more »

   • Rajaleidja

  Company contact info

  Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

  Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

  Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.