Mobile menu

Sündmused

 • Elektriku kutsemeistrivõistlus

  Viljandimaa

  Elektriku kutsemeistrivõistlus EDASI LÜKATUD! Uus toimumise aeg selgub detsembri jooksul. Viljandi Kutseõppekeskus, Looduse tee 2, Vana-Võidu Parim elektrik 2020 kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele (k.a.) noortele (sünniaasta 1994 või hilisem), kes õpivad… Loe edasi

  • Kutsemeistrivõistlus
 • Müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu

  Viljandimaa

  ​Müürseppade kutsemeistrivõistlus Jõulukellu EDASI LÜKATUD! Uus toimumise aeg selgub detsembri jooksul. Viljandi Kutseõppekeskus, Looduse tee 2, Vana-Võidu Parim müürsepp 2020 meeskondlik kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele (k.a.) noortele (sünniaasta 1994 või hilisem), kes õpivad… Loe edasi

  • Kutsemeistrivõistlus

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.