Mobile menu

Sündmused

2018. aasta tasemetööde ja eksamite infopäev


Haapsalu Põhikool (Kuuse 1, Haapsalu)

Infopäev on suunatud koolijuhtidele, kes tegelevad tasemetööde, põhikooli lõpueksamite ning riigieksamite korraldamisega koolis. Infopäeval räägime möödunud  õppeaastal tasemetööde ja eksamite korraldamisega kerkinud kitsaskohtadest (kevade praktikast lähtuvatest täpsustamist vajavatest küsimustest) ning muudatustest, mis ootavad ees 2018. aasta kevadel.

Räägime eritingimustel eksamineerimisest ja tasemetööde korraldamisest. Teeme ülevaate e-testide arendustest 2016–2017. a ning mis on plaanis 2018. a. Vaatame koos üle, kuidas õpilasi eksamitele ja tasemetöödele registreerida ja kuidas teha muid vajalikke toiminguid EIS-is.

Kontaktisik:
Polina Popova, tel 7350561

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.