Mobile menu

Sündmused

Aednikute kutsemeistrivõistlus

Räpina Aianduskool

Parim Aednik 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 30. – 31. mail 2019  Räpina Aianduskoolis. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud osalema kuni kaks 2-liikmelist võistkonda.
 
Aedniku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes aianduse valdkonna erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).
 
Eesti Noor Aednik 2019 võistlus toimub rahvusvahelise võistluse HortOlympics 2019 raames: https://aianduskool.ee/hortolympics/ 

 
Võistlusmaterjalid
 
Osalevad koolid
​​
Eesti parima noore aedniku selgitavad välja Räpina Aianduskooli, Luua Metsanduskooli ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppurid.​

HortOlympics rahvusvahelistel võistlustel osalevad võistlejad lisaks Eestile 14 riigist: Austria, Holland, Itaalia, Läti, Luxemburg, Portugal,
Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.