Mobile menu

Sündmused

Ärinduse spetsialistide kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Ärinduse spetsialist 2019 kutsemeistrivõistlus toimub mais 2019 Võrumaa Kutsehariduskeskuses. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud võistlema 4 võistlejat.

Ärinduse spetsialisti kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ärikorralduse, turunduse, sotsiaalmeedia või väikeettevõtluse erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Registreerimine

Nimeliseks registreerimiseks palume kirjutada aadressile kirsti.tammik@innove.ee
Võistlusmaterjalid

  • Võistlusjuhend
  • Ajakava
Osalevad koolid
  • Võrumaa Kutsehariduskeskus
  • Tartu Kutsehariduskeskus
  • Kuressaare Ametikool

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.