Mobile menu

Sündmused

CompLeap individuaalse õpitee toetamiseks haridussüsteemis

Tallinn

​18. septembril tutvustab Soome Riiklik Haridusagentuur Tallinnas digitaalset lahendust nimega CompLeap individuaalse õpitee toetamiseks haridussüsteemis. Üritusest võtavad osa Haridus- ja Teadusministeeriumi, Innove, HITSA, Tallinna Ülikooli ja Kiili Gümnaasiumi töötajad.

CompLeap on Euroopa Liidu rahastatud projekt, mille eesmärgiks on üle-euroopalise digitaalse teenuse loomine, mis aitab üksikisikuid kompetentside omandamisel. Projektis on arendatud raammudeli arhitektuur, mis aitab konstrueerida digitaalsete teenuste võrgustikku õppijale elukestvas õppes. Idee kohaselt on õppija kõige keskmes ja teda ümbritseb intelligentne digitaalne ökosüsteem, mis pakub personaalseid ideid täiend- ja ümberõppeks. Rohkem infot digitaalse lahenduse kohta saab lehelt www.compleap.eu.

18. septembri ürituse kohta saab rohkem infot Kersti Kivirüüdilt, kersti.kiviryyt@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.