Mobile menu

Sündmused

Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019

Tallinn

Eesti parim kutseõppe õpilasfirma 2019 võistlus toimub 3. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019" raames Tallinnas. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilasfirmadele. Piirangut ühest koolist osalevate õpilasfirmade arvule ei ole.​

Eesti parim kutseõppe õpilasfirma võistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes põhikoolijärgses õppes mistahes erialal ning kelle õpilasfirma on registreeritud JA Eesti registris. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 3. märtsil 2019.

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 30. märtsini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide ja õpilasfirmade arvu. Eelregistreerimiseks palume kontakteeruda opilasfirma@ja.ee

Võistlusaruande tähtaeg on 15. aprill 2019.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.