Mobile menu

Sündmused

Ehituspuuseppade kutsemeistrivõistlus

Tallinn

Parim Ehituspuusepp 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019" raames Tallinnas. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni üks 2-liikmeline võistkond.

Ehituspuusepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ehituspuusepa või ehitusvaldkonna erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval ehituspuusepa kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusmaterjalid

Võistlustöö joonised edastatakse koolidele 11. nädalal.

Võistlusel osalevad koolid

·       Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
·       Kuressaare Ametikool
·       Pärnumaa Kutsehariduskeskus
·       Rakvere Ametikool
·       Tallinna Ehituskool
·       Viljandi Kutseõppekeskus

Registreerimisinfo

Nimeline registreerimine ehituspuusepa võistlusele toimus kuni 15.03.2019. 

Kuna Tallinnas toimuvast festivalist valmib TV saade, siis tuleb võistleja andmete registreerimisel esitada ka allkirjastatud nõusolek, et võistlejat võib filmida võistluse ajal. Vormide osas info saadame osalejatele peale registreerumist.​

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.