Mobile menu

Sündmused

Elektroonikute kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​​Parim Elektroonik 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 3 võistlejat.

Elektrooniku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  info- ja kommunikatsioonitehnoloogia või energeetika ja automaatika valdkonna erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Registreerumine

Nimeline regisreerimine võistlusele on lõppenud

Võistlusmaterjalid
Osalevad koolid
  • Tallinna Polütehnikum
  • Pärnumaa kutsehariduskeskus

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.