Mobile menu

Sündmused

Graafilise disaini kutsemeistrivõistlused

Tartu Kunstikool

Parim Graafiline disainer 2019 kutsevõistlus toimub 28. veebruaril – 1. märtsil 2019 Tartu Kunstikoolis TV saate „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade.

Individuaalne võistlus – kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda üks võistleja, kujundaja õppekaval õpetavatest koolidest kaks võistlejat.

Graafilise disaineri kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes kunstide, disaini, audiovisuaalsete tehnikate ja meedia tootmise valdkonna õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 261 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval graafilise disaineri kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Registreerimisinfo

Majutuse planeerimisel palun arvestage ajakavaga. Korraldajate poolt organiseeritakse majutus võistleja(te)le ja juhendajale järgmistel kuupäevadel: majutus 1 öö (28.02 – 01.03); majutus 2 ööd (27.02 – 01.03).

Kuna võistlusest valmib lõpuks TV saade, siis tuleb võistleja andmete registreerimisel esitada ka allkirjastatud nõusolek, et võistlejat võib filmida võistluse ajal. Alaealisel võistlejal tuleb nõusolek allkirjastada tema seaduslikul esindajal.

Alaealise võistleja nõusoleku vorm (avalikustatakse 4. nädalal)

Täisealise võistleja nõusoleku vorm (avalikustatakse 4. nädalal)

Võistlus on osalejatele tasuta. Võistlusel osalejatele (võistleja(d) ja juhendaja) kaetakse toitlustus- ja majutuskulud. Toitlustus on organiseeritud võistluspäevadel.

Võistluse materjalid

Võistlusjuhend

Ajakava

Võistlusel osalevad koolid

  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
  • Kuressaare Ametikool
  • Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
  • Tallinna Polütehnikum
  • Tartu Kunstikool
  • Tartu Kutsehariduskeskus

Lisainfo

Võistlusega seotud küsimused on võimalik esitada kirjalikult kuni 18.02 aadressil noor.meister@innove.ee​.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.