Mobile menu

Sündmused

HEV võrgustikuseminar “Teeme koos kutsehariduse kaasavamaks”


Tallinna Teeninduskooli aula (Majaka 2, Tallinn)

Euroopa Rehabilitatsiooni Platvorm, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus ja SA Innove ootavad teid võrgustikukohtumisele, et üheskoos arutleda muutunud õpikäsituse ja kaasava hariduse teemadel.

Võrgustikukohtumisel tutvustatakse arenguid Euroopa Liidu kaasava hariduse politiikas ning peaettekannetes keskendutakse eelkõige kahele Eesti kutseharidusmaastikul olulisele teemale:

  • Õppe kohandamine erivajadusega õppijate kaasamisel
  • Kutseõppesse sisseastumise protsess, isikuandmed ja nende kasutamine õppija toetamiseks

Üritusele on oodatud kõik kaasava kutsehariduse huvilised: õpetajad, tugispetsialistid, koolijuhid, Rajaleidja keskuste spetsialistid, poliitikakujundajad, koolide koostööpartnerid rehabilitatsioonivaldkonnast. Üritusel on sünkroontõlge.

Kontaktisik: Agnes Pihlak, agnes.pihlak@innove.ee, tel 735 0667

Registreerumine seminarile on lõppenud! 

 

Download day plan

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.