Mobile menu

Sündmused

Karjääriõpetajate täiendõppe koolitus „Motivatsioon ja õpioskused kaasavas karjääriõppes”

Rakvere

​19. – 20. septembril toimub Rakveres karjääriõpetajate täiendõppe koolitus „Motivatsioon ja õpioskused kaasavas karjääriõppes". Koolitusest võtab osa 30 üldharidus- ja kutsekoolide karjääri- ja/või ettevõtlusõpetajat ja karjäärikoordinaatorit. Registreerunute seas on ka Töötukassa karjäärispetsialiste, kelle tööülesannete seas on üldhariduskoolide toetamine karjäärinõustamise ja -info alal.

Nagu nimigi ütleb, keskendub koolitus õpilaste õpioskuste arendamisele. Koolitusel käsitletakse ajusõbraliku õppimise põhimõtteid; saadakse uusi teadmisi ja oskusi hindamise rollist motivatsiooni kujundamisele; omandatakse praktilisi oskusi mängustamise kasutamisel karjääriõppes ning kokkuvõtteks koostatakse praktilised õppeplaanid omandatud oskuste rakendamiseks igapäevases õppetöös. Koolitajad on Kristel Jalak, Maria Jürimäe, Kristel Rannaääre, Urve Rannaääre ja Kersti Kivirüüt. Lähem info ürituse kohta Kersti Kivirüüdilt, kersti.kiviryyt@innove.ee. ​

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.