Mobile menu

Sündmused

Keskkonnatehnika lukkseppade kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim keskkonnatehnika lukksepp 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud võistlema kuni 2 õpilast.

Keskkonnatehnika lukksepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  keskkonnatehnika lukksepa või hoone tehnosüsteemide ehitaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval keskkonnatehnika lukksepa kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad finaalis vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 3. märtsil 2019


Registreerumine

Nimeline registreerimine võistlusele on lõppenud.

Võistlusmaterjalid


Osalevad koolid

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Tallinna Kopli Ametikool

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.