Mobile menu

Sündmused

Maastikuehitajate kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Räpina Aianduskool

Maastikuehitaja kutsemeistrivõistlus
06.05.2020-08.05.2020
Räpina Aianduskool

Tähelepanu! Arvestades rahvatervise  riske ja eriolukorda Eestis, jääb kutsemeistrivõistlus ära! Info võistluse võimaliku edasilükkamise kohta jõuab osapoolteni esimesel võimalusel.

​​
Parim ​maastikuehitaja 2020 meeskondlik ​​kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes maastikuehitaja õppekaval. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2019/2020 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaasta 1994 või hilisem).

Registreerimise jm korralduslik info:
  • Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg on 20.märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN​.​​​​

Võistlusmater​jalid:​​​
Võistlusele registreerunud koolid:
  • ​Räpina Aianduskool (3)
  • Luua Metsanduskool (1)
 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.