Mobile menu

Sündmused

Mehhatroonikute kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Tallinn

Mehhatrooniku kutsemeistrivõistlus
29.04.2020-30.04.2020
Tallinn

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistri­võistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Parim mehhatroonik 2020 meeskondlik kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes mehhatroonika ja/või automaatika valdkonnas​. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2019/2020 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaasta 1994 või hilisem).

Registreerimise jm korralduslik info:
  • Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg on 13.märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN.​
​​​
Võistlusmater​​jalid:
 
 
Võistlusele registreerunud koolid:​
  • ​Võrumaa Kutsehariduskeskus (1)
  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (1)
  • Tartu Kutsehariduskeskus (1)
  • Tallinna Lasnamäe Mehaanikool (1)
  • Tallinna Tööstushariduskeskus (1)

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.