Mobile menu

Sündmused

Mehhatroonikute kutsemeistrivõistlus

Tallinna Tööstushariduskeskus

Parim Mehhatroonik 2019 kutsevõistlus toimub 15.–16. aprillil 2019 Tallinna Tööstushariduskeskuses TV saate „Noor Meister" filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade. Toimub meeskondlik võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda üks kaheliikmeline võistkond.

Mehhatroonika kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  mehhatroonika ja/või automaatika valdkonnas. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval mehhatroonika kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusmaterjalid:

Ajakava

Võistlusjuhend​

Võistlusel osalevad meeskonnad:

·       Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
·       Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
·       Tallinna Tööstushariduskeskus
·       Tartu Kutsehariduskeskus
·       Võrumaa Kutsehariduskeskus

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.