Mobile menu

Sündmused

Müügikorraldaja kutsemeistrivõistlus

Tallinna Tööstushariduskeskus

​Tallinna Tööstushariduskeskus, Sõpruse pst. 182, Tallinn

 Individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat.

Müügikorraldaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes gümnaasiumi baasil või töökohapõhises õppes müügikorraldaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2021/2022 õppeaasta õpilaste nimekirja või on lõpetanud tasemeõppe 2020/2021 õppeaastal ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 35 aastat (sünniaeg 1986 või hilisem).​

Müügikorraldaja võistluse osalustasu on 20 eurot võistleja kohta. Võistlusel osalejatele kaetakse toitlustuskulud. Võistluse osalustasude arved edastab osalevatele koolidele Tallinna Tööstushariduskeskus peale võistlejate registreerimist.​

Registreerimine ja korralduslik info:

  • Võistlejate nimeline registreerimine algab 7 nädalat enne võistlust ja kestab 2 nädalat
  • Korralduslik info edastatakse hiljemalt 1 kuu enne võistlust

Võistlusmaterjalid:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.