Mobile menu

Sündmused

Müüja-klienditeenindaja kutsemeistrivõistlus

Port Artur 2 kaubanduskeskuses Pärnus

Parim Müüja-klienditeenindaja 2019 kutsevõistlus toimub 25. aprillil Port Artur 2 kaubanduskeskuses, Pärnus.

Individuaalne võistlus – kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 3 võistlejat.

Müüja-klienditeenindaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes müüja-klienditeenindaja eriala põhikooli baasil. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlusel osalevad koolid:

·       Pärnumaa Kutsehariduskeskus
·       Tallinna Tööstushariduskeskus
·       Tartu Kutsehariduskeskus

Võistlusülesanded:

1. Müügisituatsioon, mis lõpeb sularahaarve käsitsi kirjutamisega 
2. Väljapaneku kujundamine 
3. Vahetusraha lugemine ja rahaloendi koostamine

Võistluse materjalid:

Võistlusjuhend​

Ajakava​​​

Paralleelselt müüja-klienditeenindaja võistlusega võtavad omavahel mõõtu ka müügikorraldajad. Müügikorraldajate võistlusel osalevad võistlejad viiest koolist: Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Tallinna Teeninduskoolist, Tallinna Tööstushariduskeskusest ning Tartu Kutsehariduskeskusest.​

 Müüja_toetajad.png

 ​


 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.