Mobile menu

Sündmused

Oskuste festival “Noor Meister 2018”

Eesti Näituste messikeskus (Pirita tee 28, Tallinn)

Oskuste festival Noor meister 2018Tänavune üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu. Kutsume üldhariduskoolide noori ja õpetajaid saama osa huvitavast kahepäevasest üritusest, mis on täis võimalusi täiendada enda teadmisi, panna käed külge erinevates töötubades ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.

Oskuste festivali päevi sisustavad lisaks töötubadele ka meeleolukas lavaprogramm, kutsekoolid, karjäärispetsialistid, tööandjad, praktikud, erinevad eksperdid, erialaliidud ja Eesti kutsemeistrivõistlused 31 erialal.

Selleks, et kõik soovijad üle Eesti saaksid oskuste festivalist osa, pakub SA Innove üldhariduskoolide õpilasgruppidele tasuta bussitransporti Tallinnasse ja tagasi. Bussikohtade arvu määramiseks palume anda transpordisoovist teada hiljemalt 23. märtsiks 2018 (k.a) siin »

Lisainfot ürituse kohta leiab SIIT.

Leia sündmus Facebookist.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.