Mobile menu

Sündmused

Oskuste festival “Noor meister” 2019

Tallinn

3.–4. mail toimub Eesti Näituste messikeskuses oskuste festival Noor Meister 2019, kus filmitakse üles ka saatesarja "Noor Meister" viimane episood. 
Kohapeal on võimalik jälgida umbes 15 kutsemeistrivõistlust, kus panevad ennast proovile parimad kutseõppurid üle Eesti. Oma teadmisi ja oskusi saavad täiendada ka külastajad proovides kätt erinevates töötubades, mida korraldavad koolid ja ettevõtted ning vaadates ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.
Festivali sisustavad särtsakas päevajuht Daniel Levi, kes esineb ka oma bändiga, DJ lahing, õpilasfirmad, kutsekoolid, karjäärispetsialistid ja teised põnevad eksponendid.
Rohkem infot oskuste festivali kohta leiad www.noormeister.ee 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.