Mobile menu

Sündmused

Oskuste festival “Noor meister 2020″/jääb ära

Tallinn

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel jääb kutsemeistrivõistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära!​

Oskuste festival "Noor meister" tuleb taas!

Kahepäevane festival pakub võimalust täiendada oma teadmisi ja oskusi, panna käed külge põnevates töötubades, elada kaasa kutsemeistrivõistlustele, küsida karjäärinõu, nautida lavaprogrammi.

Festivali põhieesmärk on aidata noori nende karjäärivalikutes. Üritus annab hea praktilise ülevaate kutsekoolides õpitavast ning ootab noori uudistama ja oma oskusi proovile panema.
Tegevusi jagub aga kõigile! 

Kutsemeistrivõistluste info leiad siit.

Täpsem info võistluste ja festivalitegevuste kohta tuleb peatselt!

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.