Mobile menu

Sündmused

Parimate Praktikate Päev tuleb taas

Ahhaa keskus (aadressil Sadama 1, Tartu)

Kaasav haridus on seadnud koolidele uue väljakutse – kõigile õppijatele tuleks tagada nende võimetele ja vajadustele sobiv haridus. Kuidas on Eesti koolid väljakutsega toime tulnud? Sihtasutus Innove koostöös algatusega Huvitav Kool korraldavad tänavu juba viiendat aastat Parimate Praktikate Päeva – seminari, mis pakub võimalust õppida teiste koolide kogemusest kaasava hariduse pakkumisel. Seminari teemaks on sel aastal paindlik ja toetav õppekorraldus. 

Kuigi koolipäev pole lõputu, aga õppimis- ja õpetamiskoormus on suur, on mitmed koolid siiski leidnud omapäraseid lahendusi õppija vajadustest lähtuva, eesmärgipärase ning mitmekesise õppe korraldamiseks. Kuidas arvestada õppe korraldamisel kõigi õppijate võimete ja vajadustega? Kui avar on kaasava hariduse mõiste tänases koolis? Millised on formaal- ja huvihariduse lõimimise viisid ning kuidas seejuures õpet planeerida ja õpilasi hinnata? Kuidas arvestada õppe korraldamisel teadmiste ja oskustega, mida õpilased on mujal omandanud? Kuidas saavad koolid reguleerida koduste tööde hulka, et vähendada nii õpilaste kui ka õpetajate koormust? Milliste väljakutsete ees seisavad koolid sellega seoses ja kuidas nad on toime tulnud?

Huvitava Kooli Parimate Praktikate Päeval tahame leida vastused eelpool mainitud küsimustele ja tuua nähtavale koole, kes on juba leidnud huvitavaid viisi õppe mitmekesistamiseks. Loodetavasti annavad need edulood ideid ka teistele üle võtmiseks.

Päeva juhatavad sisse teemakohased ekspertettekanded, esitlused ja arutelud jätkuvad kolmes töötoas. Kokkuvõtvas paneelarutelul osalevad ka õpilased.

Tänavune Parimate Praktikate Päev toimub 24. aprillil Ahhaa keskuses (aadressil Sadama 1, Tartu). Osalema on oodatud kõik paindliku ja toetava õppekorralduse pakkumisest huvitatud õpetajad, koolijuhid jt haridustöötajad.

Osavõtt on tasuta ja osalejate arv on piiratud. Registreerimine kestab kuni 18. aprillini või kuni kohti jätkub.

Üritust koordineerib:
Kädi Alanurm
SA Innove
Peaspetsialist (matemaatika ja ettevõtlusõpe)
Tel: +372 56651324
kadi.alanurm@innove.ee

 

Registreeru sündmusele V Parimate Praktikate Päev – „Paindlik ja toetav õppekorraldus“:

No Fields Found.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.