Mobile menu

Sündmused

Põhikooli- ja gümnaasiumi seaduse muudatuste infopäevad

Põhja-Eesti Rajaleidja keskus, Maakri 23A, 8. korrus

Põhja-Eesti Rajaleidja keskus koostöös Tallinna Haridusameti ja Tallinna Õppenõustamiskeskusega korraldavad haridusasutuse juhtidele ja HEV-koordinaatoritele infopäevi, kus keskendutakse seadusandlikele muudatustele tuge vajavate laste õppe korraldamises.

Lisaks antakse infopäevadel ülevaade, kuidas on erinevad teenuspakkujad Tallinnas haridustugiteenuste osutamisega seonduvalt jaganud tööülesanded, et ei toimuks tugiteenuste dubleerimist ning kuidas koostöös saame jõuda parimate lahendusteni, mis toetaksid nii last, peret kui õpetajat.

Infopäeva teemadering hõlmab:

  • Rajaleidja roll hariduse tugiteenuste kättesaadavuse tagamisel;
  • Haridusameti ülevaade rahaliste vahendite eraldamisest tuge vajavate laste õppe korraldamisel;
  • Tallinna Õppenõustamiskeskuse roll tugiteenuste kättesaadavuse tagamisel.

Registreeru infopäevadele:

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

No Fields Found.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.