Mobile menu

Sündmused

Puhastusteenindajate kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Puhastusteenindaja 2019 kutsevõistlus toimub 3. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat igas võistlusgrupis.

Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes koduteeninduse või puhastusteeninduse erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Eelregistreerimise tulemusel toimub puhastusteenindaja võistlus 2. grupile, kus võistlevad koos nii 2. kui ka 3. grupi noored.

Registreerimis- jm korraldusinfo

Nimeline registreerimine võistlusele on lõppenud.

3. mail toimub messikeskuses "Noor meister" saate lindistus ja võtted. Saade on eetris 1. juunil ETV2 kell 20.15.​

Võistlusmaterjalid

Osalevad koolid

  • Rakvere Ametikool 2
  • Võrumaa Kutsehariduskeskus 2
  • Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool 2
  • Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus 2
  • Järvamaa Kutsehariduskeskus 2
  • Tallinna Kopli Ametikool 2

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.