Mobile menu

Sündmused

Raamatupidajate kutsemeistrivõistlus

Sokos Hotel Viru konverentsikeskus

​Parim Raamatupidaja 2019 kutsevõistlus toimub 22. märtsil 2019 Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Tallinn). Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 3 võistlejat.

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes või rakenduskõrgkoolis kutseõppe õppekaval majandusarvestuse, väikeettevõtluse või ärikorralduse erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem). Kutsevõistlusel ei ole lubatud osaleda varem samal kutsevõistlusel esimese, teise või kolmanda koha võitnud võistlejal.

Tulemused:

  1. ​koht Elis Jürgenson (Tartu Kutsehariduskeskus)
  2. koht Daria Mokhnova (Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus)
  3. koht Argo Kägi (Tallinna Majanduskool)

​Võistlusmaterjalid

Võistlusel osalevad koolid

  • Tartu Kutsehariduskeskus 2
  • Haapsalu Kutsehariduskeskus 2
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus 2
  • Ida – Virumaa Kutsehariduskeskus 1
  • Tallinna Majanduskool 3

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.