Mobile menu

Sündmused

Rätsepa kutsemeistrivõistlused

Tallinn

​Parim Rätsep 2019 kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 võistlejat.

Rätsepa kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  õmblusvaldkonna  erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Oskuste festival „Noor meister 2019“ raames toimuval rätsepa kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Registreerimis- jm korraldusinfo

Nimeline registreerimine võistlusele on lõppenud.

3. mail toimub messikeskuses "Noor meister" saate lindistus ja võtted. Saade on eetris 1. juunil ETV2 kell 20.15.​

Võistlusmaterjalid

Võistlusel osalevad koolid​

  • Tartu Kutsehariduskeskus 2
  • Tallinna Tööstushariduskeskus 2
  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 1
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus 1
TTHK.jpg

Nyström.JPG
Ermaco.JPGMEZ.jpg

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.