Mobile menu

Sündmused

Restoraniteenindajate kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Restoraniteenindaja 2019 kutsevõistluse finaal toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas.

Restoraniteenindaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes majutus- ja/või toitlustusvaldkonna eriala. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Oskuste festival „Noor meister 2019“ raames toimuval restoraniteenindaja kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad finaalis vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Restoraniteenindaja võistlus toimub kahes osas:

  • 6. märtsil 2019 toimus restoraniteenindaja võistluse poolfinaal Tallinna Teeninduskoolis. Poolfinaali 8 parimat võistlejat pääsesid edasi restoraniteenindaja võistluse finaali.

Poolfinaalis osalesid võistlejad kaheksast kutsekoolist – Tallinna Teeninduskoolist, Haapsalu Kutsehariduskeskusest, Rakvere Ametikoolist, Pärnumaa Kutsehariduskeskusest, Viljandi Kutseõppekeskusest, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Valgamaa Kutseõppekeskusest, Võrumaa Kutsehariduskeskusest.

  • 3. – 4. mail 2019 toimub restoraniteenindaja võistluse finaal oskuste festivalil “Noor meister 2019” (poolfinaali 8 parimat võistlejat).
Finaalis osalevad:

Eleanore Kleine (Pärnumaa Kutsehariduskeskus)

Elisabeth Mitri (Valgamaa Kutseõppekeskus)

Cristiine Rannala (Haapsalu Kutsehariduskeskus)

Karl-Kevin Miinpuu (Haapsalu Kutsehariduskeskus)

Hetti Ustimenko (Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool)

Grete Tselištševa (Viljandi Kutseõppekeskus)

Demi Kivilo (Rakvere Ametikool)

​Kadri Lehis (Tallinna Teeninduskool)

3. mail toimub messikeskuses "Noor meister" saate lindistus ja võtted. Saade on eetris 1. juunil ETV2 kell 20.15.

Võistlusmaterjalid

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.