Mobile menu

Sündmused

Sõiduautotehnikute kutsemeistrivõistlus

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

​Parim Sõiduautotehnik 2019 kutsevõistlus toimub 21. – 22. märtsil 2019 Pärnumaa Kutsehariduskeskuses TV saate „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade.

Individuaalne võistlus – kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda üks võistleja.

Sõiduautotehniku kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes autotehniku eriala II ja III kursusel (kutsekeskharidusõpe). Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval sõiduautotehniku kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Sõiduautotehniku kutsemeistrivõistluse eelvõistlus toimub 21.03.2019.

Eelvõistluse 6 parimat võistlejat saavad edasi võistluse finaali, mis toimub 22.03.2019.

Finaalvõistlus toimub TV sarja „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames ning võistlusest valmib telesaade.

Registreerimisinfo

Võistlusele oli avatud nimeline registreerimine kuni 22. veebruarini. 

 
Võistlus on osalejatele tasuta. Võistlusel osalejatele (võistleja ja juhendaja) kaetakse toitlustus- ja majutuskulud. Toitlustus on organiseeritud võistluspäevadel.

Kuna võistlusest valmib lõpuks TV saade, siis tuleb võistleja andmete registreerimisel esitada ka allkirjastatud nõusolek, et võistlejat võib filmida võistluse ajal. Alaealisel võistlejal tuleb nõusolek allkirjastada tema seaduslikul esindajal.

Alaealise võistleja nõusoleku vorm (avalikustatakse 6. nädalal)

Täisealise võistleja nõusoleku vorm (avalikustatakse 6. nädalal)

Võistluse materjalid

Võistlusel osalevad koolid

 • Järvamaa Kutsehariduskeskus
 • Kehtna Kutsehariduskeskus
 • Kuressaare Ametikool
 • Pärnumaa Kutsehariduskeskus
 • Rakvere Ametikool
 • Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
 • Tallinna Tööstushariduskeskus
 • Tartu Kutsehariduskeskus
 • Valgamaa Kutseõppekeskus
 • Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
 • Viljandi Kutseõppekeskus​

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.