Mobile menu

Sündmused

Tartumaa Rajaleidja keskuse töövarjupäev

Tartumaa

Tartumaa Rajaleidja keskus korraldab töövarjupäeva 11.–12. klassi õpilastele. Töövarjupäeva mõte on anda noorele võimalus veeta päev erinevate ametite töövarjuna – näha ja kogeda reaalset töömaailma ning seda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad. Töövarjutamine toimub peamiselt Tartus ja Tartumaal, kuid ka mujal Eestis.

Kuidas kandideerida?

Kandideerimine töövarjupäevale on lõppenud.

Kuidas töövarjud valitakse?

Valiku teeme vastuste põhjal, mis puudutavad kandideerija motivatsiooni ja edaspidiseid plaane seoses antud erialaga. Mida täpsemalt ja põhjalikumalt oskad oma huvi kirjeldada, seda suurem tõenäosus on valituks saada.

Valituks osutumisest anname teada hiljemalt 6. novembriks registreerimisvormis märgitud e-posti teel. Lisaks edastame valituks osutunud töövarjudele ametiesindaja kontaktid, näpunäited, kuidas töövarjupäevaks valmistuda ja töölehe.

NB! Pärast info saamist tuleb töövarjul endal hiljemalt 9. novembriks ametiesindajaga ühendust võtta, et leppida täpsemalt kokku koht ja kellaaeg varjutamiseks.

Kuidas töövarjutada meditsiinitöötajaid?

SA Tartu Ülikooli Kliinikum pakub gümnaasiumiõpilastele võimalust tutvuda arsti, õe, füsioterapeudi, bioanalüütiku või radioloogiatehniku tööga nii sügisesel koolivaheajal kui ka töövarjupäeval. Vajalik on eelnev registreerumine, kus tuleks lühidalt kirjeldada, miks ja mis eriala esindaja juurde soovitakse tulla. Töövarjule võimaldatakse koht, kui talle leitakse sobiv juhendaja. Iga töövarjuga sõlmitakse konfidentsiaalsusleping (vajalik isikukood). Alaealiste puhul on vajalik ka lapsevanema kirjalik nõusolek. Info ja registreerumine e-posti aadressil koolituskeskus@kliinikum.ee. Rohkem infot: Terje Sellik, koolitusosakonna koolitusspetsialist / 7318139.

Meditsiinihuvilised saavad aastaringselt varjutada ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengeid, uuri lähemalt siit.

 

Kandideerimine töövarjupäevale on lõppenud. Rohkem infot: Heidi-Maarja Melts, Tartumaa Rajaleidja keskuse karjääriinfo spetsialist / heidi-maarja.melts@rajaleidja.ee / 5885 3672

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.