Mobile menu

Sündmused

Töövarjupäev „Hüppa üle oma varju!“


Hea ametiesindaja! Meil on hea meel, et oled huvitatud noorte arengusse panustamisest.

Põhja-Eesti Rajaleidja keskus korraldab juba teist aastat töövarjupäeva Tallinna ja Harjumaa 7.-9. klasside õpilastele ja kutsub inimesi üles oma ametit ning organisatsiooni ühe päeva jooksul tutvustama.

Töövarjupäeval külastab õpilane asutust ja jälgib selle töötaja tegemisi 4 tunni jooksul. Õpilasele tutvustatakse ettevõtte toimimist ja huvipakkuva ametikoha sisu. Töövarju kogemus võimaldab näha ja tunda reaalset töökeskkonda ning seda, kuidas koolis õpitavad teadmised tööle asudes rakendust leiavad. Töövarju kogemus aitab noorel teha edasisi karjääriotsuseid.

Töövarjupäevale saavad kandideerida Tallinna ja Harjumaa noored (7.-9. klass), kes saadavad Rajaleidja keskusesse motivatsioonikirja. Selle alusel valime välja iga asutuse jaoks sobiva töövarju.

Töövarjupäev toimub 24. oktoobril 2018.

Ootame kõiki sotsiaalselt vastutustundlike ettevõtete ja asutuste töötajaid osalema töövarjupäeval! Palume alloleva registreerimisvormi täita igal töötajal, kes on valmis varju võtma. Registreerimistähtaeg on 21. august 2018!

Lisainfo: marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee või helistage +372 5885 3758. Jooksva info töövarjupäevast leiab Rajaleidja kodulehelt.

Tähelepanu, valmis olla, varju!

Plakat

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.