Mobile menu

Sündmused

Rajaleidja töövarjupäev 2018 “Hüppa üle oma varju!” kandideerimine õpilastele


Töövarjupäev toimub 24. oktoobril ja on suunatud Tallinna ja Harjumaa õpilastele.

Hea õpilane!

Oled Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse töövarjupäeva registreerimisvormil, kus saad kandideerida Tallinna või Harju maakonna erinevate ametiesindajate töövarjuks. Töövarjupäev on mõeldud 7.-9. klassi õpilastele, aga kui töövarjukohti jääb üle, siis pakume töövarjukohti ka gümnaasiumi ja kutsekooli noortele.

Kuidas kandideerida?

  • On oluline, et valiksid all asuvast loendist teadlikult ameti, mida soovid varjutada. Võimalus on valida ka teine eelistus.
  • Varjutama saad minna ainult ÜHELE ametikohale.
  • Töövarjupäev kestab 4 tundi.
  • Kuna töövarjutamise kohad asuvad Tallinnas ja Harjumaal, siis jälgi töökoha asukohta. Sõidukulud jäävad Sinu kanda.

Kandideerimistähtaeg on 30. september 2018 kell 23:59

Kuidas valitakse?

Valiku teeme motivatsioonikirja põhjal. Mida täpsemalt ja põhjalikumalt oskad oma huvi kirjeldada, seda suurem tõenäosus on valituks saada.

Millal saan vastuse?

Valituks osutumisest anname Sulle teada hiljemalt 16. oktoobriks e-posti või telefoni teel.
Lisaks edastame Sulle ametiesindaja kontaktid ja näpunäited, kuidas töövarjupäevaks valmistuda.
NB! 
Sinu ülesanne ja vastutus! Pärast seda, kui oled meilt ametiesindaja kontaktid saanud, võta temaga ise ühendust, et täpsemalt kokku leppida koht ja kellaaeg.

* Tärniga tähistatud ametid nõuavad, kas konfidentsiaalsuslepingut lapsevanema allkirjaga, erikokkulepet kuupäeva osas või on töövarjutamiseks vajalik inglise keele oskus. 

Näpunäited edukaks kandideerimiseks ning erinevate ametite tutvustused ilmuvad töövarjupäeva ürituse alla Rajaleidja Facebookis.

Küsimuste tekkimisel võid julgelt pöörduda: triin.parts@rajaleidja.ee või helistage +372 5687 3407. Jooksva info töövarjupäevast leiab Rajaleidja kodulehelt