Mobile menu

Sündmused

Turismikorraldajate kutsemeistrivõistlus/jääb ära

Tallinn

Turismikorraldaja kutsemeistrivõistlus
29.04.2020
Tallinn

Arvestades rahvatervise riske ning Vabariigi Valitsuse suuniseid ürituste korraldamisel, oleme otsustanud kutsemeistri­võistlused „Noor Meister 2020“ 29.–30. aprillil traditsioonilise festivalina sel kevadel ära jätta.

Parim turismikorraldaja 2020 kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes turismikorraldaja, giidi, turismiettevõtte teenindaja, turismiettevõtte juhtimise, rekreatsioonikorralduse, aktiivtegevuste instruktori või majutusteenindaja õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on kantud 2019/2020 õppeaastal kutseõppeasutuse õpilaste nimekirja ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaasta 1994 või hilisem).

Registreerimise jm korralduslik info:
  • Võistlejate nimelise registreerimise tähtaeg on 13.märts. Palun täita registreerimisandmed SIIN.

 
Võistlusmater​​jalid:​
Võistlusele registreerunud koolid:
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus (2)
  • Rakvere Ametikool (2)
  • Tartu Kutsehariduskeskus (2)

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.