Mobile menu

Sündmused

Turismikorraldajate kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Turismikorraldaja 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 3. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni kaks võistlejat.

Turismikorraldaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes turismikorraldaja, giidi, turismiettevõtte teenindaja, turismiettevõtte juhtimise, rekreatsioonikorralduse, aktiivtegevuste instruktori ja majutusteenindaja  erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem)

Registreerimine

Nimeline registreerimine võistlusele on lõppenud.

Võistlusmaterjalid
Osalevad koolid
  • Rakvere Ametikool
  • Ida-Virumaa kutsehariduskeskus
  • Pärnumaa kutsehariduskeskus

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.