Mobile menu

Sündmused

Vastuvõtu administraatorite kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Vastuvõtu administraator 2019 kutsevõistlus toimub 31. märtsil 2019 Hilton Tallinn Park hotellis TV saate „Noor Meister“ filmimise/lindistamise raames. Võistlusest valmib telesaade. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist võib osaleda kuni 2 õpilast.

Vastuvõtu administraatori kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes majutusteeninduse või hotelliteenindaja erialal. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Noor Meister 2019 raames toimuval vastuvõtu administraatori kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad finaalis vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.
Registreerimis- jm korraldusinfo
Nimeline registreerimine võistlusele on lõppenud.
Kuna võistlusest valmib TV saade, siis tuleb võistleja andmete
registreerimisel esitada ka allkirjastatud nõusolek, et võistlejat võib
filmida võistluse ajal. Alaealisel võistlejal tuleb nõusolek
allkirjastada tema seaduslikul esindajal.
Materjalid:

Osalevad koolid

  • Tallinna Teeninduskool
  • Rakvere Ametikool
  • Võrumaa Kutsehariduskeskus
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  • Olustvere  Teenindus-
    ja Maamajanduskool

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.