Mobile menu

Sündmused

Veebidisainerite kutsemeistrivõistlus

Tallinn

​Parim Veebidisainer kutsevõistlus toimub 3. – 4. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud võistlema üks õpilane, multimeediumi õppekava õpetavatest koolidest kaks õpilast.

Veebidisaineri kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes  info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna õppekavadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26  aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

EuroSkills 2020 võistlusele saavad kandideerida noored, kelle sünniaasta on 1995 või hilisem. Oskuste festival „Noor meister 2019“ raames toimuval veebidisaineri kutsevõistlusel saavad parimad, kes saavutavad vähemalt 80% maksimaalsest punktisummast, võimaluse kandideerida EuroSkills 2020 võistlustel osalejateks.

Võistlusjuhend edastatakse koolidele hiljemalt 3. märtsil 2019.

Nimeline registreerimine veebidisaineri võistlusele toimus 22 . veebruarini.
 
Võistlusmaterjalid

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.