Mobile menu

Haridusprojektid

Õppijad

Innove loob mitmete projektide vahendusel eeldusi ja võimalusi hariduse arendamiseks ning populariseerimiseks ühiskonnas.

Toetame üld- ja kutsehariduskoolide õpetajate ja juhtide professionaalset arengut. Selle jaoks korraldame täienduskoolitusi õpetajatele, koolijuhtidele ja haridustöötajatele. Edendame õpetaja elukutse mainet ühiskonnas.

Tegeleme tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamisega – see hõlmab praktikasüsteemi, töökohapõhise õppe, ettevõtlusõppe arendamist.

Tegeleme kutsehariduse populariseerimise ja maine kujundamisega. Korraldame kutsemeistrivõistlusi ja oleme ReferNeti koordinatsioonipunkt. Kogume ja levitame kutsehariduse valdkonna infot – sealhulgas haldame infoportaali kutseharidus.ee, mis kajastab kutseõppevõimalusi, sündmusi, päevakajalisi uudiseid ja muud kasulikku.

Kutsehariduse arenguga seotud tegevusi on toetatud Euroopa Sotsiaalfond (ESF) järgmiste programmide ja projektide raames:

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.