Mobile menu

Haridusprojektid

Õppijad

Innove tegeleb Eesti hariduse arendamise ja ühiskonnas populariseerimisega erinevate Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) poolt toetatud projektide vahendusel.

  • Toetame ÕKPATi programmi raames üld- ja kutsehariduskoolide õpetajate ja juhtide professionaalset arengut. Selle jaoks korraldame täienduskoolitusi õpetajatele, koolijuhtidele ja haridustöötajatele ning edendame õpetaja elukutse mainet ühiskonnas. Loe lähemalt!
  • Tegeleme PRÕMi projekti raames Eesti tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamisega – arendame praktikasüsteemi, töökohapõhist õpet, pakume võimalusi täiendavaks keeleõppeks. Loe lähemalt!
  • PRÕMi projekti raames tegeleme ka kutsehariduse populariseerimise ja maine kujundamisega. Selleks korraldame kutsemeistrivõistlusi ja oskuste festivali Noor Meister, haldame infoportaali kutseharidus.ee, anname igal aastal välja kutseõppevõimalusi tutvustavat trükist „Abiks otsustajale. Kutseõppevõimalused”.
  • Ettevõtlusõppe arendamine toimub Haridus- ja Teadusministeeriumi eestvedamisel programmi Edu ja Tegu raames. Innove on programmi üheks juhtpartneriks. Loe lähemalt!
  • Digipööre on programm, mille käigus Innove arendab välja uusi e-lahendusi õppimiseks ja õppimise hindamiseks. Loe lähemalt!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.