Mobile menu

Haridusprojektid

Kutsemeistrivõistlused

Kutsemeistrivõistlustel selgitatakse välja erinevate erialade parimad kutseõppurid. Võistlusülesannete lahendamisel lähevad arvesse kiirus, täpsus ning omandatud teoreetiliste ja praktiliste teadmiste kasutamine. Eestisiseste kutsevõistluste võitjatel on sageli võimalus minna võistlema välismaale.

Pealtvaatajatele pakuvad võistlused võimalust tutvuda erinevate ametitega ja näha oma silmaga, kuidas noored meistrid oma tööd teevad. Lisaks on kutsevõistlused kohaks, kus tööandjad saavad tutvuda tulevikutegijatega.

Innove koordineerib Euroopa Sotsiaalfondi toel kutsemeistrivõistlusi Eestis ning valmistab noori ette rahvusvahelisteks kutsemeistrivõistlusteks EuroSkills ja WorldSkills, olles neid võistlusi korraldavate organisatsioonide ametlik esindaja Eestis.

Vaata kutsemeistrivõistluste koondjuhendit SIIN!

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.