Mobile menu

Haridusprojektid

Noor Meister

„Noor meister” on erinevaid erialasid koondav üleriigiline kutsemeistrivõistlus, mille eesmärk on tutvustada ja populariseerida kutseõppealasid ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

Innove on Eesti kutsemeistrivõistluste korraldamisega tegelenud aastast 2006. Nimetuse „Noor meister“ all toimuvad kutsemeistrivõistlused alates 2009. aastast, kui noorte infomessil Teeviit viidi kahe päeva jooksul läbi kümne eriala kutsevõistlused. 2013. aasta märtsis toimus “Noor meister” esimest korda festivalina – lisaks 21 erialal toimunud kutsevõistlusele tutvustasid Eesti kutseõppeasutused õppimisvõimalusi ning töötubades pakuti noortele võimalust katsetada õpitavate erialade töövõtteid. „Noorest meistrist“ sai kutsehariduse suursündmus. Aasta-aastalt on “Noore meistri” võistluserialade hulk suurenenud ning koolide ja külastajate osalemise aktiivsus suurenenud.

Oskuste festival „Noor meister 2018” toimus 3.-4. mail Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses.

Infot varasemate aastate “Noore meistri” kohta leiad siit.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.