Mobile menu

Kutsemeistrivõistlused

Noor Meister 2018

Oskuste festival Noor meister 2018

Oskuste festival “Noor meister” toimub 3.–4. mail 2018 Eesti Näituste messikeskuses. Üritus on tasuta!

Tänavune üritus keskendub noortele ning nende oskustele ja hobidele, millest tulevikus võib saada elukutse või hüppelaud iseseisvasse ellu. Kutsume üldhariduskoolide noori ja õpetajaid saama osa huvitavast kahepäevasest üritusest, mis on täis võimalusi täiendada enda teadmisi, panna käed külge erinevates töötubades ning vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.

Oskuste festivali päevi sisustavad lisaks töötubadele ka meeleolukas lavaprogramm, kutsekoolid, karjäärispetsialistid, tööandjad, praktikud, erinevad eksperdid, erialaliidud ja Eesti kutsemeistrivõistlused 31 erialal.

Et kõik soovijad üle Eesti saaksid oskuste festivalist osa, pakub SA Innove üldhariduskoolide õpilasgruppidele tasuta bussitransporti Tallinnasse ja tagasi. Bussitranspordile registreerumine on selleks aastaks lõppenud.

Euroopa Sotsiaalfond Eesti tuleviku heakswww.noormeister.ee

“Noor meister” 2018 võistluseid puudutav info

Tänavused kutsemeistrivõistlused on osalejatele tasuta. SA Innove katab õpilaste võistlustel osalemisega seotud kulud (toitlustus ja tasuta transport võistluspäevadel Tallinnas), välja arvatud majutuse. Võistlejate majutuse palume korraldada koolidel.

Võistluseid puudutav info täieneb jooksvalt.

Kontakt

Kõik küsimused, mis puudutavad oskuste festivali “Noor meister” 2018 korraldust, palume saata aadressile noor.meister@innove.ee

“Noor meister” 2018 korraldustiim

  • Kristel Jaakson (tel: 735 0746; e-post kristel.jaakson@innove.ee) – üldised küsimused ning kutsemeistrivõistluste korraldamine (ehitusviimistleja, kokk, kondiiter, laotöötaja, mööblitisler, pagar, plaatija, puhastusteenindaja, restoraniteenindaja, rätsep)
  • Maret Kuub (tel: 735 0754; e-post maret.kuub@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (ehituspuusepp, florist, graafiline disain, IT, Microsofti spetsialist, vabavara spetsialist, maastikuehitaja, mehhatroonik, müüja-klienditeenindaja, müügikorraldaja, müürsepp, veebidisainer)
  • Kirsti Tammik (tel: 735 0737; e-post kirsti.tammik@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (elektrik, elektroonik, hooldustöötaja, juuksur, keevitaja, keskkonnatehnika lukksepp, majutusteenindaja, sekretär, turismikorraldus, vastuvõtu administraator, ärinduse spetsialist)
  • Liina Reinsaar (tel: 735 0762; e-post liina.reinsaar@innove.ee) – reklaami ja turundustöö korraldamine, sponsorlus
  • Pille Triin Raitviir (tel:  735 0716; e-post pilletriin.raitviir@innove.ee) – töötubade ja koolibokside, õpilasfirmade ja -kohvikute koordineerimine, võistluste registreerimine
  • Lii Topaasia (tel: 735 0713; e-post lii.topaasia@innove.ee) – vabatahtlike tegevuse koordineerimine
Oskuste festival Noor meister 2018 Facebookis

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.