Mobile menu

Noor Meister

Ärinduse spetsialisti kutsemeistrivõistlus

Parim Ärinduse spetsialist 2019 kutsemeistrivõistlus toimub 3. mail 2019 oskuste festival „Noor meister 2019“ raames Tallinnas. Toimub individuaalne võistlus kutseõppeasutuste õpilastele. Ühest koolist on oodatud võistlema 4 võistlejat.

Ärinduse spetsialisti kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutustes ärikorralduse, turunduse, sotsiaalmeedia või väikeettevõtluse erialadel. Võistelda saavad noored, kes on 2018/2019 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat (sünniaeg 1993 või hilisem).

Võistlusele on avatud eelregistreerimine kuni 25. jaanuarini 2019 (k.a). Eelregistreerimise käigus soovime teada võistlusel osalevate koolide arvu. Eelregistreerimiseks palume täita allolev vorm.

Juhul, kui eelregistreerimisel registreerib võistlusele vähem kui 3 kooli, siis võistlusele nimelist registreerimist ei toimu ning ärinduse spetsialisti võistlust oskuste festivali raames ei toimu.

Kui võistlusele registreerib vähemalt 3 kooli, siis toimub nimeline registreerimine ärinduse spetsialisti võistlusele 28. jaanuar – 22. veebr ning koolidele edastatakse võistlusjuhend hiljemalt 3. märtsil 2019.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.